Merdiven Küpeşte

Tırabzan olarak da adlandırılan merdiven küpeşte, insanların merdivenlerden inip çıkarken destek için tutundukları merdiven parçasına verilen genel bir isimdir. Küpeşte merdiven boyunca sürekli bir kılavuz ve stabilite sağlamalıdır.Merdiven küpeşteleri,basamaklardan ve yürüyen merdivenlerden inerken veya çıkarken, yaralanmaya neden olacak düşmeleri önlemek veya gerekli malzemeleri taşımak için yaygın olarak kullanılan yapılardır. Korkuluklar tipik olarak destek elemanları ile birleştirilir veya duvarlara tutturulur. Sağlam olmaları birinci öncelik verilen konulardan birisidir. Firmamız, müşterilerin konseptlerine ve istedikleri tarza uygun merdiven küpeşte tasarlayıp uygulamaya almaktadır. Titiz ve özenle çalışarak müşterilerin memnuniyetine ve kullandıkları ürünlerin sağlamlığına önem veriyoruz.

Merdiven küpeşte, ahşap, akrilik, metal ve çok daha fazlasını içeren çeşitli malzemelerden imal edilebilir. En yaygın merdiven küpeşte türü ahşaptır. Parçalar kolayca tedarik edilebildiğinden veya değiştirilebildiğinden, insanlar düzenli olarak merdivenler için ahşabı seçerler. Ahşap aynı zamanda güçlü ve oldukça dayanıklı bir malzemedir. Otantik duruşu ve kolay el ile kavrama yeteneği sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Firmamızda kendi zevkinize uygun modellere ve tasarımlara ulaşarak sizler de merdiven kenarlarınızı yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve tasarımlar sizler için çalışılmaktadır.

Küpeşte Uygulama ve Kullanım Alanları

Tırabzan, bir yürüyüş yolunda seyahat ederken, bir merdiven çıkarken veya inerken, bir koridorda yürürken veya bir banyoda hareket ederken destek ve denge oluşturan, direklere veya duvarlara sabitlenmiş uzatılmış bir raydır. Bu armatürler, yoğun kullanıma dayanacak ve bu alanlarda hareketliliği ve güvenliği artıracak şekilde tasarlanmıştır.Merdiven küpeşte sayesinde hem şık bir görünüm tarzı yakalanabilir hem de kişilerin can güvenliği için bir koruma sağlanır. Şık tasarımlar ile sizlerin de zevkine uygun tasarladığımız kaliteli merdiven küpeştelerini usta işçiliğimiz ile monte ediyor ve çalışıyoruz. Ev veya iş yerlerinde bulunan iç mekanlarda kullanılabilme alanına sahiptir. Evin iç rengine veya yer döşemelerine uyumlu tonlarda ve malzemelerde seçilebilir. Ayrıca mekanlarda da çok katlı yapıların vazgeçilmez yapılarıdır. Bizleri arayarak bilgi alabileceğiniz gibi randevu talebinde de bulunabilirsiniz. Yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmet ile sizlere en şık tasarımı ve işçiliği sağlıyoruz.Resimler