Çelik Konstrüksiyon Asma Kat

Yapısal çelik konstrüksiyon asma kat sadece yeni inşa edilen binalar için değil; bir binanın metrekaresini büyütmeden taban alanını arttırmanın popüler bir yoludur. Makineler, konveyörler ve raflar üzerine kurulabilir veya yeni alan depolama sistemlerine dahil edilebilirler. Tüm yükseltilmiş depolama alanları ve endüstriyel asma katlarda olduğu gibi, verimli ve etkili eşya depolama ve dağıtım sistemlerini kolaylaştırmak için konveyörler, yük asansörleri ve yük kanalları dahil edilebilir.Asma kat ile hava sahasını kullanmak akıllıca bir çözümdür.

Asma kat inşa etmek için çeşitli malzemeler kullanılabilse de yapısal çelik, doğal gücü, neme karşı direnci ve ekonomik faydaları nedeniyle en iyi çözümlerden biridir. Çelik asma kat size tasarım hassasiyeti, verimlilik ve sürdürülebilir bir yaşam döngüsü sağlar. Ek olarak, haşerelere ve yangına karşı dayanıklıdır ve depolanabilecek daha geniş bir envanter kapsamı sağlar. Firmamız bu süreçlerde en kaliteli malzemeleri sizler için tasarlar ve inşaat haline getirir. Sizler için sağlam ve kullanışlı çelik konstrüksiyon asma kat süreçleri titizlikle takip edilmektedir.

Çelik Asma Kat İnşaatı

Çelik bir asma kat inşa ederken, özel projenizin yük gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanması gerekir. Her bir dikey kolon yangına dayanıklıdır. Yapının kolon profili ve çelik kalınlığı, maliyeti etkin kalırken güvenlik veya kaliteden ödün vermemek için hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Ek olarak, tasarımlarımızın esnekliği, sütunların konumlandırılması için her alana hitap edebilir ve özel alan ve kullanımınıza uygun olacak şekilde yükseklik değişkeni de göz önünde bulundurularak çalışmalar yapılır.

Çelik konstrüksiyon asma kat taban plakaları , stabilite sağlamak ve asma katınızdan aşağı doğru olan yükü bir alt kata yaymak için her bir kolonun tabanına kaynak yapılır ve mevcut döşemenize cıvatalarla sabitlenir. Boyut ve kalınlık değişebilir ve ara kat projenizin yük gereksinimlerine bağlıdır. Yüklerin ne kadar ağır olacağına bağlı olarak çeşitli döşeme seçenekleri vardır veya ek ofis alanı için kullanıyor olabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vererek memnuniyetinize ve güvenliğinize önem veriyoruz. Bizleri arayarak bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.Resimler