Motorlu Pergola

Yaşam alanlarının her açıdan kusursuz ve uyumlu olması ile kendinizi mutlu ve güvende hissedersiniz. Özellikle tüm alanların profesyonelce değerlendirilmesi ve zorlu hava şartlarında bile bu alanların zarar görmemesi sağlanır. Açık alanları kapalı şartlara yakın bir hale getirebilmek için tasarlanan motorlu pergola tente sistemleri tamamen alüminyum ve paslanmaz çelikten imal edilebiliyor. Tüm ortamları, özellikle kıyı ortamının zorlu taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanıyor. Sizlerin ev ve iş yerlerinin açık alanlarına, teras ve balkonlarına entegre edilebilen bu teknolojik malzemeler ile güneşin ve yağmurun tadını dilediğiniz zaman çıkarmanız mümkündür.

Motorlu pergole tente sistemi olarak kullanılan malzemeler, bugün pazardaki çeşitli müşteri taleplerini karşılayan benzersiz ve mükemmel çatı kaplama çözümleri sunmaya çalışır. Motorlu pergola yapan firmamız, havalandırma ve yağmur koruması sağlamanın yanı sıra güneşi, gölgeyi ve ışığı kontrol altına almanıza yardımcı olur. Teraslar, güverteler, verandalar, avlu açık mutfağı, yüzme havuzları vb. gibi herhangi bir açık hava yaşam alanı için idealdir.

Pergola Yapım Hizmetleri

Motorlu pergola sistemimiz, yerleşik sensörleri ile pergolanızdaki çıtaların konumunu hava şartlarına göre ayarlar. Kar, kuvvetli rüzgâr veya buz fark etmez, pergolanız her zaman korunur. Kullanım kolaylığının yanı sıra pratik kullanımı ile herkesin keyifle sahip olacağı bir malzemedir. Tek bir tuşla otomatik olarak açılıp kapanması ile fazla insan gücüne de ihtiyaç kalmaz.

Motorlu pergola tente sistemleri alüminyum taşıyıcılar üzerine uyarlanmış uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen bir sistemdir. Şık ve estetik görünümü ile her mekâna ve her projeye uygun olarak tasarlanmıştır. Dört mevsim tasarımı ile yazın güneşli havalarda, kışın ise yağmurlu veya karlı havalarda kullanılabilir. Yaşam alanlarında kolay bir kullanım sunar. Tavanda alüminyum profiller üzerinde bulunan led ışıklar ile mekanlarınızı aydınlatabilirsiniz. Siz de yeni ve kaliteli bir işçilik için firmamızı tercih ederek en şık ve kullanışlı pergolaya sahip olabilirsiniz. Sizlerin sevklerine ve kriterlerine uygun olarak dizayn ederek memnuniyetinize de önem veriyoruz. Bizleri arayıp randevu için gün ve saat belirleyebilirsiniz. Usta ekibimiz ile sizlerin tüm işlemlerini a’dan z’ye hallediyoruz.Resimler